Stwórz niezapomniany ogród korzystając z przydatnych wskazówek tutaj

Stwórz Niezapomniany Ogród, Korzystając Z Przydatnych Wskazówek Tutaj!

Ekologiczne ogrodnictwo jest idealne dla środowiska i chcesz się upewnić, że w pełni z niego korzystasz. Skorzystaj z porad i wskazówek, które dostarczyliśmy dla Ciebie, aby jak najlepiej wykorzystać twoje doświadczenie. Mam nadzieję, że znajdziesz wiele przydatnych informacji tutaj w tym artykule.

Wskazówka, aby zapobiec gromadzeniu się brudu pod paznokciami podczas pracy w ogrodzie, użyj paska mydła przed rozpoczęciem. Grabie paznokcie przez pasek mydła i będzie uszczelnić spody paznokci, tak aby brud nie będzie zbierać pod nimi. Po zakończeniu w ogrodzie, wystarczy użyć pędzla do zeskrobać mydło spod nich i paznokcie będą nadal musujące czyste.

Aby zaoszczędzić na energii, kosztach i zasobach, nie sadź więcej plonów w ogrodzie, niż jesteś w stanie użyć. Jeśli nie planujesz sprzedaży upraw na rynku, sadzenie więcej niż można użyć będzie po prostu skończyć się marnowanie zasobów i miejsca w ogrodzie. Jeśli masz więcej miejsca, spójrz na sadzenie różnych upraw zamiast.

Jeśli masz rośliny okazowe, które potrzebują cieplejszych stref klimatycznych niż reszta ogrodu, możesz łatwo stworzyć dla nich odpowiednią przestrzeń w swoim zwykłym ogrodzie! Wystarczy stworzyć schronienie ze ścianą od strony południowej, która stanie się kolektorem słonecznym, pochłaniając ciepło w ciągu dnia i uwalniając je w nocy, zapewniając w ten sposób roślinom okazów idealne środowisko!

Większość ludzi projektują swoje ogrody z roślinami w ich rękach i łopatą. Jednak najlepszym pomysłem jest czekać, aby wybrać rośliny po zdecydowali się na układ lub projektowania krajobrazu. Po ukończeniu krajobrazu, przejść do ostatniego kroku do ogrodu; sadzenia swoje ulubione kwiaty, krzewy i drzewa.

Podczas uprawy ziemniaków, upewnij się, że wybrać odmianę z zawartością skrobi, która odpowiada sposób będziesz gotować je. Im więcej skrobi jest w ziemniaku, tym bardziej sucha i flakier będzie po ugotowaniu. Ziemniaki, które są dobre do zacierania mają około 7% skrobi. Ziemniaki te gotują szybko i zachowują wysoką wilgotność, dzięki czemu są łatwe do zacieru. Pieczenie ziemniaków ma zawartość skrobi między 15% a 18%, a smażenie ziemniaków ma najwyższy poziom na poziomie 22%.

Oczyść narzędzia ogrodowe, zanim je odłożysz. Wydaje się dziwne, aby martwić się o utrzymanie narzędzia ogrodniczego czyste, ale to rzeczywiście bardzo ważne dla zdrowia roślin. Narzędzia, które są odkładane, gdy są pokryte brudem, mogą zawierać drobnoustroje, a nawet owady, które mogą być śmiertelne dla roślin.

Zamień cichy kącik ogrodu w romantyczne altany. Za pomocą sklepu kupił Arbor lub po prostu konstruując jeden się z kilku biegunów rustykalny, można utworzyć altana. Użyj wybór starych, silnie pachnące kwiaty, aby stworzyć kameralną atmosferę. Honeysuckle, róże pnące, jaśmin i groszek są idealne. Dodając siedzenia, można usiąść i cieszyć się zapachem w letni wieczór.

Skomuny z wyprzedzeniem, a nie kupując go. Dodanie kompostu do ogrodu daje roślinom potrzebny impuls do pomyślnego wzrostu. Zacznij oszczędzać sadzonki trawy, grabione liście, skorupki jaj i skórę z owoców i warzyw w solidnym koszu 6 miesięcy przed sezonem ogrodniczym. Twój kompost będzie gotowy do wymieszania z brudem w dniu sadzenia.

Świetna sztuczka dla organicznych ogrodników i schludny sposób na ponowne wykorzystanie plastikowych dzbanków mleka są do wykorzystania ich jako forma samonawadniania do ogrodu. Wszystko, co musisz zrobić, to szturchać małe dziury w dnie plastikowych dzbanków 1 galon, zakopać dzbanki obok roślin i upewnij się, aby pozostawić otwór. Napełnij dzbanki, dzięki czemu woda powoli przedostanie się do ziemi.

Podczas klęczenia, aby zrobić swoje ogrodnictwo trzeba upewnić się, że chronisz kolana przed kamieniami i kijami, które mogą być na ziemi. Klęczenie na skale może spowodować poważne obrażenia rzepki. Pierwsze poduszka na kolana jest prosty i łatwy sposób, aby pomóc chronić kolana i zwiększyć ogólny komfort podczas ogrodnictwa.

Noszenie rękawiczek chroniących dłonie jest bardzo ważne. Jest bardzo możliwe, aby uzyskać cięte na coś, co jest złożone w ziemi, jeśli nie nosić rękawice ogrodnicze. Najlepszy czas, aby kupić rękawice ogrodnicze jest pod koniec lata, kiedy wszystkie materiały ogrodnicze zostały wprowadzone na odprawę.

Podczas uruchamiania ekologicznego ogrodu, musisz mieć pewność, że masz odpowiednie pojemniki wielkości, ponieważ pojemniki są kluczowe dla trzymania roślin. Pojemniki powinny mieć głębokość około dwóch lub trzech cali, aby były skuteczne. Ponadto należy upewnić się, że masz otwory w dolnej części pojemników do celów odwadniających.

Nasiona zajmują dużo więcej czasu i wysiłku, aby rosnąć niż przeszczepy przedszkola. Powiedział, że jest, sadzenie nasion jest znacznie tańsze i daje większe poczucie satysfakcji, aby zobaczyć coś rzeczywiście rosną z nasion. Trudne do uprawy rośliny lub byliny najlepiej kupić z przedszkola. Jest to świetny sposób, aby mieć gotowy ogród!

Podejmij kroki w celu ochrony dżdżownic w ogrodzie organicznym. Do gleby minimalnie, jak uprawy może zabić dżdżownice. Najlepsza głębokość uprawy wynosi od 3 do 5 cali. Unikaj stosowania nawozów chemicznych, ponieważ szkodzą one mikroorganizmom w glebie, zmniejszając aktywność dżdżownic. Upewnij się, że gleba nigdy nie wysycha zbyt wiele, ale jednocześnie uniknąć nadmiernego podlewania. Utrzymując te warunki glebowe, można zauważyć, że populacja dżdżownic szybko rośnie!

Podsumowując, chcesz rozwijać ekologiczny ogród, ponieważ wiesz, co jest dobre dla Ciebie i środowiska, w ogóle. Ten artykuł pod warunkiem, że wiele sposobów, które można jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie ogrodnictwo i miejmy nadzieję, nauczyłeś się więcej niż jedną rzecz, która przyniesie Ci korzyści.

About Stwórz niezapomniany ogród korzystając z przydatnych wskazówek tutaj

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly