Chemical free ogrodnictwo najlepsze wskazówki dla ekologicznego ogrodu

Chemical Free Ogrodnictwo: Najlepsze Wskazówki Dla Ekologicznego Ogrodu

Kiedy myślisz o ekologicznej ogrodnictwo, czy po prostu zobaczyć go jako coś, co zajmuje dużo czasu, aby rosnąć bez pestycydów? Jeśli tak, to masz bardzo wąski widok na temat. Ekologiczne ogrodnictwo jest o wiele więcej niż to i może być spersonalizowane tak, że to działa dla Ciebie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli masz małe dziecko, rozważ noszenie dziecka w plecaku podczas ogrodu. Przebywanie na zewnątrz jest doskonałym doświadczeniem stymulującym dla niemowlęcia, a także spędzać z tobą więcej czasu. Ekologiczne ogrodnictwo jest najbezpieczniejszym dla dziecka, ponieważ nie ma ryzyka, że napotkają surowe lub niebezpieczne chemikalia podczas pracy.

Jeśli planuje się rozwijać rośliny w domu, temperatura powinna być utrzymywana między 65 i 75 stopni w ciągu dnia. Potrzebują temperatury, aby być tak ciepło, aby mogły rosnąć. Można również kupić lampę cieplną, aby utrzymać idealne warunki dla swoich roślin w zimie.

Chroń swoje nasiona przed grzybem z naturalnych produktów. Można użyć zmielony mech Torfowiec chronić wszystkie rośliny. Jeśli Twoje nasiona potrzebują światła rosnąć, najpierw posypać mech, a następnie umieścić nasiona. To rozwiązanie jest znacznie lepsze niż wszelkie chemikalia można znaleźć w sklepie i będzie chronić swoje nasiona efektywnie.

Wielką zasadą do naśladowania podczas sadzenia ekologicznego ogrodu jest mniej znaczy więcej. Chociaż będziesz chciał posadzić trochę więcej niż myślisz, że będziesz potrzebować w przypadku zgnilizny lub szkodników, nie chcesz przesadzać, ponieważ skończysz z dużo więcej, niż możesz obsłużyć.

Stwórz glebę dla swojego ekologicznego ogrodu przez kompostowanie. Kompostowanie to wspaniały sposób na ponowne wykorzystanie niektórych elementów, które normalnie wyrzucać jako śmieci. Zapewnia również bogate i żyzne gleby, bez użycia chemikaliów i pestycydów. Pojemniki kompostu są dostępne w wielu rozmiarach, aby dopasować je do konkretnych potrzeb.

Użyj mydła na rośliny. Niewiele jest gorsze niż zła Inwazja mszyce. Twoje rośliny będą wyglądały okropnie, a ostatecznie umrzeć, jeśli błędy nadal pracować na rośliny. Aby pozbyć się ich teraz, Wypełnij butelkę z mydłem i wodą. Dokładnie spryskać i powtórzyć w razie potrzeby.Odstępy są niezbędne przy sadzeniu ekologicznego ogrodu. To może być łatwe do lekceważyć, ile miejsca Twoje rośliny będą potrzebne, gdy zaczną rosnąć. Należy również upewnić się, że pozwolisz wystarczającą ilość miejsca wokół uprawianych w pełni roślin do cyrkulacji powietrza. Należy o tym pamiętać przy przywłazaniu plam do posadzić nasiona.

Jeśli nie masz duży dziedziniec, lub w ogóle stoczni, nadal można rozwijać wielkie organiczne produkty w pojemnikach. Większość warzyw, innych niż niektóre warzywa korzeniowe, rosną równie dobrze w doniczkach, jak robią w ziemi. Istnieje również wiele odmian, które zostały wyhodowane dobrze w pojemnikach.

Oto wskazówka dla ekologicznej ogrodnictwo! Użyj miernika deszczu. Większość roślin wymaga około cala wody na tydzień. Aby wiedzieć, ile trzeba wody, ważne jest, aby wiedzieć, ile wody rośliny otrzymane od deszczu. Ponieważ opady deszczu mogą się znacznie różnić w obrębie miasta, nie zależą od raportu o pogodzie; Zamiast tego użyj miernika deszczu, aby określić ilość, która spadła w Twojej lokalizacji.

Po uruchomieniu ekologicznego ogrodu, należy uruchomić dziennik ogród w tym samym czasie. Zanotuj, kiedy sadzono nasiona, jak skuteczne były, wszelkie szkodniki, które zauważyłeś, i jakie sztuczki okazały się skuteczne. Te informacje będą bardzo pomocne, gdy posadzić ogród w następnych latach.

Przy uruchamianiu ekologicznego ogrodu zajrzeć do naturalnych pestycydów. Jest to zdrowy sposób, aby upewnić się, że nie tracisz dużo swojej uprawy na owady podczas pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo środowiska. Istnieje wiele pestycydów, które kiedyś były używane i są naprawdę skuteczne.

Sprawdź swoją glebę przed rozpoczęciem ekologicznego ogrodu. Zdrowa gleba jest podstawowym składnikiem zdrowego ogrodu. Jeśli zaczniesz od testowania gleby, będziesz wiedział, jakich składników odżywczych brakuje, a także, które składniki odżywcze są w nadmiernej obfitości. Gdy dowiesz się, gdzie stoi twoja gleba, możesz wprowadzić naturalne modyfikacje, aby zapewnić zdrowy start dla twojego ogrodu.

Aby upewnić się, że pomidory w ogrodzie ekologicznym rosną tak duże i zdrowe, jak mogą, należy zawsze wyeliminować nieotwórczych gałęzi roślin pomidorowych. Powodem jest to, że te konkretne gałęzie zmniejszy energię pomidorów, co negatywnie wpłynie na wzrost i zdrowie roślin.

Pomidory zrobić zdrowy, produktywny dodatek do każdego ekologicznego ogrodu. Aby uzyskać jak najwięcej z pomidorów, upewnij się, że sadzą je prawidłowo: pomidory rośliny potrzebują dużo powietrza i światła słonecznego. Powinieneś przestrzeń swoje rośliny pomidora z dużą ilością otwartego powietrza między nimi, a miejsce ich tak, że złapać co najmniej 10 godzin bezpośredniego światła każdego dnia.

Jeśli rośliny pomidorowe są częścią ekologicznego ogrodu, musisz je odpowiednio podlewać, aby zapewnić maksymalną produktywność. Pomidory zbierają całą wodę, jakiej potrzebują od swoich korzeni; nie trzeba podlewać łodyg i liści. Moczyć łóżka pomidorowe wodą dokładnie około raz w tygodniu, aby zapewnić wilgoć rośliny potrzebują.

Po przeczytaniu tego wszystkiego, czy nadal widzisz ekologiczne ogrodnictwo w ten sam sposób? Czy teraz widzisz, że jest to o wiele więcej niż ogród wolny od pestycydów? Praca nie jest tak źle, ale to zajmie wysiłek i cierpliwość, aby rozwijać ekologiczny ogród własnego.

About Chemical free ogrodnictwo najlepsze wskazówki dla ekologicznego ogrodu

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly