Feinmetal

Firma FEINMETALL GmbH założona w 1964 roku jest nowoczesnym przedsiębiorstwem średniej wielkości o dużych tradycjach zatrudniającym obecnie ok. 310 pracowników w siedzibie firmy w mieście Herrenberg/Württemberg oraz w filiach w miastach Nové Mesto nad Metuji (Czechy), Singapurze, ShinChu (Taiwan) oraz San Jose (USA). Firma razem z siostrzaną firmą BEG-Bürkle GmbH&Co. KG jest firmą rodzinną. Dyrektorem zarządzającym od 1997 jest Pan Wolfgang Bürkle.

Obok ciągłego rozwoju działów sprężynujących trzpieni kontaktowych (igieł testowych) oraz adapterów kontrolnych FEINMETALL jest aktualnie wiodącą technologicznie w skali międzynarodowej firmą w zakresie kart kontrolnych do testowania półprzewodników.

W ostatnich 10 latach nastąpił ponad 4 krotny wzrost liczby zatrudnionych pracowników. Firma jest reprezentowana w 30 krajach, na wszystkich kontynentach.

Firma FEINMETALL jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie niezawodnych połączeń stykowych elementów elektronicznych w dziale testowania i aktualnie jednym z największych producentów w tej dziedzinie. Bogata wiedza z zakresu mechaniki precyzyjnej oraz mikromechanicznej techniki stykowej, stały i uwieńczony sukcesami rozwój wyrobów, nadzorowanie wszystkich niezbędnych procesów produkcyjnych, a także głęboka świdomość zapewnienia najwyższej jakości łącznie ze strategią „zero-braków” czynią z firmy FEINMETALL jednym z wiodących dostawców na rynku wyposażenia do testowania.

Obok znanych zastosowań w dziedzinie testowania podzespołów i elementów elektronicznych, sprężynujące trzpienie kontaktowe firmy FEINMETALL są dzisiaj stosowane do zastosowań wysokoprądowych i wyokoczęstotliwościowych; - trzpienie drobnorastrowe do testowania wyprowadzeń półprzewodników; - trzpienie wielofunkcyjne integrujące do czterech różnych funkcji, do testowania wiązek kablowych; - lub do szerokiego obszaru zastosowań poza dziedziną testowania, np. do budowy interfejsów do szybkorozłączalnych połączeń elektrycznych.

Feinmetal Feinmetal
© 2008
MEF-TECH Dostawca obrabiarek wysokiej prezycji
All Rights Reserved
strona wykonana przez Jassmedia